Bez kategorii

SALA BALOWA

Hotel Polonia *** w swojej ofercie posiada piękną, klimatyzowaną Salę Balową mieszczącą nawet do 300 osób. Sala ta jest idealna aby organizować Wesela i elegancki bal. Doświadczona obsługa pomoże w wyborze menu, które dostosowywane jest do Państwa indywidualnych potrzeb i preferencji. Aranżację sali dopasowujemy zawsze do charakteru uroczystości.

W naszej ofercie posiadamy stoły okrągłe i prostokątne.  Dodatkowo dla Gości mamy 56 miejsc noclegowych w specjalnych cenach z możliwością dostawienia dostawek. To co nas wyróżnia to indywidualne podejście do oczekiwań klienta.

Dyskretna, fachowa obsługa oraz elegancki, gustowny wystrój wnętrz zagwarantują odpowiednią oprawę każdego formalnego spotkania. Zestaw przekąsek i dań bankietowych ustalamy indywidualnie. Nasz szef kuchni proponuje wyśmienite, wykwintne, a przede wszystkim smaczne potrawy przygotowywane ze świeżych, najlepszych pod względem jakości składników.

Oferujemy nieodpłatnie:
klimatyzowaną salę, wystrój sali wybranymi przez klienta żywymi kwiatami, pokrowce  i kokardy na krzesła  a także oryginalne  klasyczne oświetlenie, które pozwala na wprowadzenie Gości w odpowiedni nastrój.

 

Zapewniamy: bezpłatną, dowolnie wybraną przez klienta aranżację stołu słodkiego, wiejskiego, rybnego, z łakociami dla dzieci, a także bar kawowy dla Gości. Jesteśmy otwarci na inwencję i życzenia Gości. Za dodatkową opłatą zapewniamy dodatkowe atrakcje, takie jak: drink bar, fontanna alkoholowa, fontannę czekoladową, pieczone prosię, potrawy grillowane, opiekę profesjonalnej opiekunki nad dziećmi w trakcie wesela, występy artystów, usługi wodzireja.

 

echo "";